Catalogusnummer: 5117
Li Zhan Yang (geb. 1969), bronzen sculptuur; 'Boss Vomiting' , 2002/06.

Polychroom beschilderd. Gesigneerd en genummerd 1/4 en gedateerd 2004. Compleet met certificaat door de kunstenaar opgesteld, catalogus van Galerie Urs Meile en publicatie Chinese Art Today Series.

h. 43 cm,b. 38 cm, d. 31 cm. weight 25 kg.

Galerie Urs Meile, Lucerne - Beijing. Aanschaf 15-09-2006.

A polychrome cold painted bronze sculpture by Li Zhanyang, born 1969. Titled 'Boss Vomiting', 老板吐. Complete with certificate and two books on the artist.

Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Huidig bod: € 2.900
Hamerprijs: € 2.900

Hamerprijs: € 2.900