3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4630
Wim van der Salm (20e eeuw)

Schepen op een rivier

paneel, 30 x 40 cm.

Taxatie: € 30 - € 50
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50