Catalogusnummer: 4501
Hollandse school, 19e eeuw, mogelijk van de hand van Pieter Barbiers II

Figuren bij een bruggetje bij maanlicht

aquarel, 46 x 57 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60