3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4500
update-catalogue
Hollandse school, 18e eeuw

Figuren op een bevroren plas bij een dorpje

inkttekening, 44 x 55 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380

outbid-warning
Overboden