3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4680
Collectie grafiek, 20e eeuw

[map]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160