3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4616
Ben Merris (geb. 1978)

'Trombone Marmelade'

doek, herkomst: Cokkie Snoei, Amsterdam, 40 x 30 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100