3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4617
Frans Everbag (1877-1947)

Grimnessesluis, Amsterdam

kleurenets, gesign. r.o., 60 x 46 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90