3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4618
Frans Everbag (1877-1947)

Appel- en perebloesem

kleurenets, gesign., 50 x 55 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 110
Hamerprijs: € 110

Hamerprijs: € 110