14e zitting - Dinsdag 17 mei 10.00 uur: 2425-2428 - Particuliere collectie Hollandse tegels
Catalogusnummer: 2442
Twaalf polychroom aardewerk bloemdecortegels, eerste helft 17e eeuw;

Bloem op grondje. Hoekmotief Franse lelie.

Provenance: Particuliere collectie 17e eeuwse Hollandse tegels (Part II)

[12]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 1.400
Hamerprijs: € 1.400

Hamerprijs: € 1.400