4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4919
Toegeschreven aan Sal Meijer (1877-1965)

'Het breistertje', kopie naar Blommers

doek, ongesign., annotatie n. Blommers l.o., 51 x 40 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360