3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4692
update-catalogue
Agnes van den Brandeler (1918-2002)

Parijs

doek, gesign. l.o., '61, 60 x 74 cm.

[1]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320

outbid-warning
Overboden