14e zitting - Dinsdag 17 mei 10.00 uur: 2425-2428 - Particuliere collectie Hollandse tegels
Vijf polychroom aardewerk tegels met dierendecor, tweede kwart 17e eeuw;
Vogels in cirkel. Hoekmotief meander
Provenance: Particuliere collectie 17e eeuwse Hollandse tegels (Part II)
Taxatie: € 250 - € 500
Huidig bod: € 775
Hamerprijs: € 775