3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4687
update-catalogue
Diverse tekeningen en grafiek

Tekening Haverman, tekening Westermann, board van twee vogels, aalbessenstruik gesign. H.W.S., houtsnede volksprent en tekening gesign. Teunn

[ds]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden