14e zitting - Donderdag 10 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3475
Raju Swami (geb. 1967), miniatuur Bikaner schildering '14675 leaves', 2013,

voorstellende banyanboom, geplaatst in tinnen geornamenteerde lijst. Gesigneerd voor- en achterzijde, gedateerd '13.

h. 7 cm, b. 9,5 cm/ lijst h. 17 cm, b. 20 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120