19e zitting - Woensdag 18 mei 19.00 uur: 1400-1567 - De tassencollectie van Hester van Eeghen
Catalogusnummer: 1515
Twee klimmende speelgoed apen, w.o. Lehmann, ca. 1930

Gelithografeerd blik. Lehmann gemerkt Tom 385.

l. 21 cm

Provenance: Een vooroorlogse collectie speelgoed uit familiebezit

Taxatie: € 40 - € 60
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30