19e zitting - Woensdag 18 mei 19.00 uur: 1400-1567 - De tassencollectie van Hester van Eeghen
Catalogusnummer: 1533
Engeland, houten pop, vroeg 18e eeuw

Uitgevoerd met geschilderd hoofd en glazen ogen, simpele handen en benen. Zijden (beschadigde) jurk.

l. 30 cm

Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000

Hamerprijs: € 1.000