5018
Catalogusnummer: 5018
Lucebert (1924-1994)

Fantasiefiguur

inkttekening

24 x 11 cm.

gesign. m.o.

Herkomst: uit de collectie van een Amsterdamse kunstenaars familie

Taxatie: € 240 - 280
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240