10e zitting - Donderdag 12 mei 10.00 uur: 3750-4099 - Collection Crince LeRoy
Catalogusnummer: 2742
China, tien celadon geglazuurde porseleinen kommen, Noordelijke Song-dynastie, 10e-12e eeuw,

de binnenzijde met vloeiende gestileerde florale decoratie, bedekt met groen tot grijsgroen glazuur (kleine chipjes, kleine beschadigingen, chip)

diam. 16,5-18 cm

Jepara scheepswrak, Javazee

[10]

China, ten celadon glazed porcelain bowls, Northern Sung dynasty, 10th-12th century, the interior with flowing stylised floral decoration, the glaze of green to greyish green tone, from the Jepara wreck, Java Sea (small chips, small damages, chip)

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440