99845049
Catalogusnummer: 4957
Christiaan Coenraad Schaaf (1890-1969)

Landschap Indonesie / Landschap

paneel

32 x 50 cm.

ongesigneerd en doek, ongesign., 58 x 65 cm.

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40