18e zitting - Woensdag 18 mei 14.00 uur: 1550-1667 - Serviesgoed
Catalogusnummer: 1702
Den Haag, schotel met geschilderd decor van figuren, 18e eeuw

Gemerkt met ooievaar. Hierbij blauw-witte Delftse vaas. (schotel met krassen en chipje).

diam. 14 cm, h. 19,5 cm

Taxatie: € 40 - € 60
Huidig bod: € 10
Hamerprijs: € 10

Hamerprijs: € 10