2837
Catalogusnummer: 2837
China, paar blauw wit porseleinen borden, 18e/19e eeuw.

Gemerkt met 6-karaktermerk Kangxi (één defect)

diam. 25 cm.

2

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200