2e zitting - Woensdag 26 juni 14.00 uur : 5000-5213- Moderne en hedendaagse kunst
Co Westerik (1924-2018)
gesign. m.o., 16 juni 1971, Bagnols en Foret
Herkomst: uit de collectie van een Amsterdamse kunstenaars familie
Taxatie: € 700 - € 900
Hamerprijs: