4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4965
Onbekende Russische kunstenaar, laat 18e eeuw

Paar portretten van Rabbi Herzenstein en zijn echtgenote. Rabbi Herzenstein draagt een gouden penning die bij de kroning van Tsaar Paul de Eerste, die van 1796-1801 regeerde, in zeer beperkte oplage werd uitgereikt.

tweemaal doek, ca. 85 x 70 cm.

Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Huidig bod: € 3.800
Hamerprijs: € 3.800

Hamerprijs: € 3.800