Catalogusnummer: 4699
Henri Cassiers (1858-1944)

'Les moulins qui chantent'

litho, gesign. op de steen, 70 x 115 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280