Jaeger leCoultre, Memovox vergulde reiswekker, jaren '70.
Met opwindmechaniek. De wijzerplaat opgebouwd uit een goudkleurige, witte en zwarte schijf. Beschadigingen aan het glas en verguldsel. Het uurwerk loop, maar wekker werkt niet. In zwart lederen etui
bruto 27,4 gr., diam. 42 mm
Jaeger leCoultre, Memovox gold plated travel alarm clock, 1970s. With winding mechanism. The dial consists of a gold-coloured, white and black disc. Damage to the glass and gilding. The timepiece runs, but the alarm clock does not work. In black leather case
Taxatie: € 80 - € 160
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140