Aat Veldhoen (1934-2018)
De kunstenaar met vrouw en kind
litho, gesign. r.o., proefdruk 1970, 64 x 51 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70