Catalogusnummer: 6524
Eikenhouten kist, 18e eeuw,

gedateerd 'anno 1673/1773'. Geen sleutel (rest.)

br. 125, h. 66 en d. 55 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120