Catalogusnummer: 5048
Constant (1920-2005)

Interieur met beer

kleurenets, gesign. r.o., 14/50, 12 x 10 cm., afmeting gehele blad 55 x 38 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200