1e zitting - Woensdag 2 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 95
Gijs Bakker, 'Little Finger' zilveren ring, ongesigneerd.

De ring bestaat uit een ronde schijf waar haaks zich een gat voor de vinger bevindt. Hierdoor ontstaan er een 'cirkel in een cirkel'. Zie: "Marjan Unger, Het Nederlandse sieraad in de 20ste eeuw", p. 371

netto 11,0 gr. diam. 3,4 cm, ringmt. 16,75 / 53

Gijs Bakker, 'Little Finger' silver ring, unsigned. The ring consists of a round disc with a hole for the finger at a diagonal angle. This creates a 'circle within a circle'. See: "Marjan Unger, Het Nederlandse sieraad in de 20ste eeuw", p. 371

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200