14e zitting - Donderdag 10 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3483
China, wit porseleinen koro met houten deksel en houten voet, 18e/19e eeuw,

het deksel met ajour ruyimotief (poot schilfertje). Hierbij Japan, met kersenboombast gefineerde ronde kunststof doos

koro h. 15, diam. 14,5 cm. doos diam. 15 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380