Catalogusnummer: 2317
Frankrijk, blikken olielamp voet, Korintische zuil, 19e eeuw;

Uitgevoerd met verguld bronzen kapiteel en appliques. (beschadigingen, geëlektrificeerd).

h. 65 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360