7e zitting - Vrijdag 4 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4016
Duitsland, verguld bronzen zeslichts kaarsenbolkroon, 18e eeuw,

met vogel, 'birdcage' en sierarmen

diam. 60 en h. 60 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100