7e zitting - Vrijdag 4 november 10.00 uur: 4100-4137- Spiegels en lampen
Italië, Florence, rechthoekig spiegeltje in rijk gestoken notenhouten lijst, 19e eeuw,
met putto en acanthusbladeren
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150