14e zitting - Donderdag 10 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3462
China, aquarel op papier, gesigneerd Chen Banding,

met voorstelling van een bloementak, ingelijst achter glas (lichte verkleuringen)

24,5 x 33,5 cm (excl. lijst)

China, water colour on paper, signed Chen Banding, depicting flowering branches, framed behind glass (condition: foxing

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90