Erwin de Vries (1929-2018)
Abstracte compositie. Verso portret van een vrouw.
aquarel, gesign. r.o., '68, 36 x 48 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 900
Hamerprijs: € 900