4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4542
J. van Couver (19e eeuw)
Molen aan een vaart
aquarel, 50 x 36 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Hamerprijs:
€ 50