Catalogusnummer: 7705
Frankrijk, rozenhouten kolompendule, ca. 1840;

Uurwerk uitgevoerd met gaand en slagwerk op bel. Compensatieslinger. Verzilverde wijzerplaat. Achterplatine gesigneerd J. F. Allard et Cie, Paris. De kast volledig met florale marqueterie ingelegd. (slingerveer gebroken)

h. 50, b. 26 cm, d. 14 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 170
Hamerprijs: € 170

Hamerprijs: € 170