Catalogusnummer: 7702
Frankrijk, marmeren portaal pendule, Louis XVI, 18e eeuw.

Uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk, bel manco. Wit emaille wijzerplaat met vergulde wijzers. Kast voorzien van vuurvergulde bronzen ornamenten.

h. 44 cm, b. 33 cm, d. 10,5 cm.

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300