5e zitting - Donderdag 3 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4922
Paardenrassen. Kunstalbum van een en veertig afbeeldingen naar schilderijen van Otto Eerelman met beschrijvingen door E.A.L. Quadekker.

Chromo-lithographieën van J.L. Goffart. Zutphen, Schillemans & Van Belkum, ca. 1900. Origineel portfolio (47 x 62 cm.), half-linnen met gekartonneerde platten en flappen, geïllustreerd; compleet met alle afleveringen met verschillende paardenrassen in chromo-litho. De afbeeldingen door J.L. Goffart naar Otto Eerelman. De portfolio met gebruikssporen. De platen in zeer goede staat.

Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 3.800
Hamerprijs: € 3.800

Hamerprijs: € 3.800