7e zitting - Vrijdag 4 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4031
Gefacetteerde spiegel in verguld houten lijst in Rococo-stijl, 19e eeuw,

met kuif

h. 163 en br. 93 cm

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800