5e zitting - Donderdag 3 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4857
Willem de Zwart (1862-1931)

Landschap met koeien bij een beekje

maroufle, gesign. l.o., verso stempel kunsthandel Sala & Zonen, 27 x 40 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380