5e zitting - Donderdag 3 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4829
Johannes Frederik Hulk Sr. (1829-1911)

Gezicht op een meer met vele schepen

doek, gesign. r.o., 60 x 90 cm.

Taxatie: € 600 - € 1.200
Huidig bod: € 825
Hamerprijs: € 825

Hamerprijs: € 825