Catalogusnummer: 5005A
Lucebert (1924-1994)

Figuur

gouache, gesign. m.o., '66, glas beschadigd, 60 x 90 cm.

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 450
Hamerprijs: € 450

Hamerprijs: € 450