7e zitting - Vrijdag 4 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4021
Halfronde spiegel in verguld en zwart gelakt houten lijst, 18e eeuw,

met gestoken en opengewerkte acanthusbladeren

h. 67 en br. 74 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575

Hamerprijs: € 575