7e zitting - Vrijdag 4 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Halfronde spiegel in verguld en zwart gelakt houten lijst, 18e eeuw,
met gestoken en opengewerkte acanthusbladeren
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575