18e zitting - Dinsdag 15 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2596
Pablo Picasso (1881-1973), aardewerk sierschaal, ' Hibou', AR 284, ca. 1955.

Onderzijde gemerkt 'Madoura Plein Feu Edition Picasso Madoura Edition Picasso'. Uit een editie van 450 exemplaren.

h. 39 cm, b. 32 cm

Taxatie: € 8.000 - € 12.000
Huidig bod: € 18.000
Hamerprijs: € 18.000

Hamerprijs: € 18.000