6e zitting - Donderdag 3 november 19.00 uur: 5000-5213- Moderne en hedendaagse kunst
Catalogusnummer: 5069
Karel Appel (1921-2006)

Staand naakt

litho, gesign. r.o., E.A., 76 x 56 cm.

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575

Hamerprijs: € 575