7e zitting - Vrijdag 4 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Kapitale damspiegel in zwart en verguld gelakte lijst, laat 19e eeuw
(pleisterwerk lijst gehavend, losse stukjes aanwezig)
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260