Catalogusnummer: 3988
Perzië, twee aardewerk Keshan kommen en een schenkkan, ca. 13e eeuw,

een blauw en een turquoise geglazuurd, het kannetje blauw (beschadigingen en restoraties)

diam. 14,5-17,5 cm / h. 12 cm

Persia, two earthenware Keshan bowls and a ewer, ca. 13th century, one glazed blue and the other one turquoise, the ewer covered with a blue glaze (condition: damages and restoration)

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 270
Hamerprijs: € 270

Hamerprijs: € 270