4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4517
Onbekende kunstenaar, 18e eeuw
Mythologische scene
rood krijt, 23 x 30 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Hamerprijs:
€ 160