14e zitting - Dinsdag 9 juli 14.00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
99845106
Catalogusnummer: 1031
Polychroom hindelooper houten bak, lepel en rek

diam.38 cm.

Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands

Taxatie: € 30 - 40
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30